Menu
Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Bizim Ahşap

Hakkımızda

Bizim Ahşap

İSTOÇ 26. ADA D:12 / MAHMUTBEY BAĞCILAR / İSTANBUL'da yerimiz bulunmakta. Yıllardır bu sektörte hizmet vermekteyiz. Yerli Ahşap ürünlerimizin yanı sıra İthal ürün olan Bambu ürünlerinin de satışını yapmaktayız. 

Bizim Ahşap Toptan Web sitemiz Açıldı.

Web sitemiz üzerinden büyük kolaylık olacak ve siparişlerin sepete eklenerek hazırlanması sağlanacak, Siz mağazamıza gelmeden paketler hazırlanıp teslim edilmek üzere bekletilecektir. İstenildiği takdirde Ambar kargo ile Türkiye'nin heryerine kargo sağlamaktayız. 

Diğer illere kargo yapılabilmesi için belirli adette ve belirli bir oranda sipariş verilmesi gerekmektedir. 

Ahşap Kategorisi Toptan Satış Sayfası

Web sitemizde Ahşap ürünler satışını yapmaktayız. Perakende satış olmayacağından sadece Toptan Sipariş alınmaktadır. Ödemeler ister havale, ister mağazamıza gelip elden verilerek yapılmaktadır. İlk etapta Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır. 

Gelişmekte olan web sitemizde siparişlerinizi sepete atıp hazırlanmasını bekleyebilirsiniz. İstoçta bulunan Mağazamıza gelmeden siparişinizi oluşturursanız, siz gelene kadar siparişiniz hazır olur, zaman kaybetmeden tasarruf sağlayabilirsiniz. 

Bizi takip edin, Bizim Ahşap..

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.Gizlilik Politikası.