Menu
Alışveriş Sepetim

Kumbara

Ahşap Kumbara

Ahşap Büyük Boy Dev Fıçı Kumbara Ahşap Büyük Boy Dev Fıçı Kumbara
Yeni Stokta yok
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100020
Ahşap Büyük Boy Dev Fıçı Kumbara Ahşap KumbaraÜrün: KumbaraMalzeme: AhşaplıkMenşei: Türkiye Ürün Ölçüleri: Yükseklik: 17 cmGenişlik: 40,5 cmDerinlik: 11 c..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100021
Ahşap Ceviz El Oyması Anahtarlı Sandık Bombeli Kumbara Ahşap KumbaraÜrün ÖzellikleriÜrün ceviz ağacından imal edilmiştir. Doğal yollarla El işçiliği ile üretilmiştir. Evimizde, işyerimizde kullanabileceğimiz anahtarlı kumbara, dekoratif yapısıyla dik..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100022
Ahşap Ceviz El Oyması Anahtarlı Sandık Bombeli Kumbara Küçük Boy Ahşap KumbaraÜrün ÖzellikleriÜrün ceviz ağacından imal edilmiştir. Doğal yollarla El işçiliği ile üretilmiştir. Evimizde, işyerimizde kullanabileceğimiz anahtarlı kumba..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100023
Ahşap Ceviz El Oyması Tespihlik - Kalemlik - Çok Amaçlı Anahtarlı Sandık Ahşap KumbaraÜrün ÖzellikleriÜrün ceviz ağacından imal edilmiştir. Doğal yollarla El işçiliği ile üretilmiştir. Evimizde, işyerimizde kullanabileceğimiz anahtarlı ..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100018
Ahşap Küçük Boy Fıçı Kumbara Ahşap KumbaraÜrün: Ahşap Küçük Boy Fıçı KumbaraMalzeme: AhşapMenşei: Türkiye Ürün Özellikleri: Doğal çam ağacından imal edilmiş fı&c..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100025
Ahşap Nostaljik Radyo Görünümlü Dekoratif Kumbara Ahşap KumbaraÜrün: KumbaraMalzeme: AhşapMenşei: Türkiye Özellikler: Bozuk para ve kağıt para biriktirmek için idealdir. Özel gold renkli asma ki..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100019
Ahşap Orta Boy Fıçı Kumbara Ahşap KumbaraÜrün Ölçüleri: Yükseklik: 14 cm, Genişlik: 34 cm, Derinlik: 11 cm Doğal çam ağacından imal edilmiş fıçı kumbara para biriktirme alışkanlığı sağla..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100024
Kitap Görünümlü Dekoratif Ahşap Kumbara Ahşap KumbaraÜrün: KumbaraMalzeme: AhşapMenşei: Türkiye Özellikler: Bozuk para ve kağıt para biriktirmek için idealdir. Özel asma kilidi sayesinde istendi..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.Gizlilik Politikası.