Menu
Alışveriş Sepetim

Mutfak Gereçleri

Ahşap Mutfak Gereçleri

Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100034
Ahşap 4'lü Kaşık Seti ve Kaşıklık Ahşap Mutfak GereçleriÜrün: Ahşap 4'lü Kaşık Seti ve KaşıklıkMalzeme: AhşapMenşei: Türkiye Ürün Özellikleri:Mutfağınıza şıklık katacak yepyeni bir ürün ile s..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100033
Ahşap Ceviz-Fındık Kıracağı ve Ahşap Çekiç Ahşap Mutfak GereçleriÜrün: Ceviz & Fındık KıracağıMalzeme: AhşapMenşei: Türkiye Ahşap ceviz kıracağı genellikle dişbudak ve çınar ağacından yapılmaktadır. Ahşap ceviz ve..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100037
Ahşap Dekoratif İçi Kumaş Kaplı Ekmek Sepeti Ahşap Mutfak GereçleriYemek sofralarınıza dekor katacak ve nostalji rüzgarı estirecek dekoratif çok şık olan içi kumaş kaplı ekmek sepeti ile ekmekleriniz sofrada sepeti ile yerini alacaktır. Mutfağınızda, iş..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100035
Ahşap Dekoratif Kapaklı Şeker Kutusu Ahşap Mutfak GereçleriÜrün Özellikleri:Doğal ahşap dişbudak ağacından imal edilmiştir. Şeker kutusu, saklama kabı, hurma kutusu olarak mutfağınızda kullanabilirsiniz. Ahşap olması sebebiyle mutfağınıza dekor katacaktır. Ayrıca h..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100041
Ahşap Oymalı Ceviz El Yapımı Gaz Lambası - Şamdanlık Rafı Ahşap Mutfak GereçleriÜrün ÖzellikleriAhşap ceviz ağacı oymalıdır. 100% doğal ceviz ağacı kullanılmıştır. El yapımı oymalıdır. Gaz lambası, Mum, Şamdanlık rafı olarak kullanabileceğiniz ve ayrıca dekoratif b..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100038
Ahşap Streç Kutusu Film Folyo Tutucu 35cm Ahşap Mutfak GereçleriÜrün: Ahşap Streç Kutusu Film Folyo Tutucu 35cmMalzeme: AhşapMenşei: Türkiye Ürün Özellikleri:Streç film, folyo tutacağı ve kesec..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100036
Ahşap Tokmaklı Ceviz - Fındık Kıracağı ve Ahşap Çekiç Ahşap Mutfak GereçleriÜrün: Ahşap Tokmaklı Ceviz - Fındık Kıracağı ve Ahşap ÇekiçMalzeme: AhşapMenşei: Türkiye Ürün Özellikleri:  ..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100039
Ahşap Üçlü Folyoluk Kağıt Havluluk - Folyoluk - Streç Filmlik Ahşap Mutfak GereçleriÜrün: Ahşap Üçlü Folyoluk Kağıt Havluluk - Folyoluk - Streç FilmlikMalzeme: AhşapMenşei: Türkiye &Uum..
Brand: Bizim Ahşap Model: BZM100040
Dekoratif Ahşap Poşetlik Sweet Home Ahşap Mutfak GereçleriÜrün Özellikleri:Dekoratif Ahşap Poşetlik ile evinize nostalji ve dekor katacak bir tasarımdır. Evinize ve işyerinize hem dekor katacak hem de nostalji katacaktır. Renk olarakta ahşap rengiyle evinizde ve iş..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.Gizlilik Politikası.